0312 815 13 25 - 26
lvt@lvt.com.tr
TR / EN
LVT Test Laboratuvarları

Test Hizmetleri

Test Hizmetleri

LVT Test Hizmetleri

Lvt Test Laboratuvarları olarak 2009 yılından bu yana akreditasyon çatısı altında ulusal ve uluslararası standartlara uygun; güç laboratuvarları ve EMC&LVD laboratuvarları ile elektromekanik sektöründe Türkiye’de en geniş test hizmeti veren bağımsız akredite kuruluşu olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Alçak gerilim panoları , yüksek gerilim donanımları , tıbbi cihazlar ve bilgi teknolojisi cihazları başta olmak üzere bir çok ürün grubunda imalatçılara ve kamuya hizmet vermekteyiz.


Yerli yabancı bir çok firmaya, savunma sanayi ihtiyaçlarına laboratuvar hizmeti sağlayan kuruluşumuz aynı zamanda akreditasyon güvenilirliği ve uluslararası tanınma imkanı ile Türkiye’de tip deneylerinizi daha düşük maliyet ve KOSGEB destekleri ile gerçekleştirme imkanı sağlamaktadır.

Verdiğimiz hizmetin güvenilirliği ile ilgili kamu ve özel sektörden aldığımız geri dönüşler bu süreçte bizlerin en büyük kazancı olmuştur.

Mevcut kapsamımızda hizmet seviyemizi yükseltmek adına ve ihtiyaç duyulan konularda kapsam genişletme çalışmalarımıza devam edeceğimiz bildirmek isteriz.

Kapsamın tamamını görmek için lütfen TÜRKAK websitesini ziyaret ediniz.

https://secure.turkak.org.tr/kapsam/Scope/PublicHTML/647?sube=1997&language=0